מזרנים – המדריך לבחירה הנוחה

מזרנים, מזרונים

מגיע שלב בחיים שזהו, חייב להחליף את המזרון הישן וכך נכנסים לתמונה לא מעט דגמים של מזרנים ומספקים את התשובה שאתם כל כך צריכים, מזרנים נוחים לשינה ואפילו לשכיבה ולצפייה מול הטלוויזיה בסיומו של יום עבודה מפרך.
אז איך אתם בוחרים את המזרון שלכם? האם תרצו מזרונים לטקס או וויסקי? מה לגבי מזרונים של קפיצים? איך יודעים שזה מתאים לכם ונכון לכם? הנה כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם יוצאים לרכוש מזרנים לכל מטרה, מזרנים נכונים אבל בעיקר נוחים בדיוק כפי שזה נשמע ומרגיש- נוח זאת מילת המפתח.
איך בוחרים מזרנים?
לפני שבוחרים מזרונים חשוב לדבר על איך ומתי מחליפים מזרנים? לרוב זה יקרה לאחר עשור או חמש עשרה שנים. כמו כן אם אחד מהדיירים עבר את גיל ארבעים יידרש להחליף את המזרון ובפרט אם עברו שמונה שנים עד תשע שנים לכל היותר.
ככל שמתבגרים הגוף נהיה עדין ביותר ולכן בכדי למנוע כאב גב, חשוב ביותר לבחור מזרנים שיודעים לתת את התשובה לנוחות אבל גם לבריאות הגב והגוף כולו. מה גם שלאחר שעוברות שנים מזרונים יכולים להפוך כבד יותר ולכן חשוב ביותר לבחור מזרנים מתאימים.
בנוסף לכך מזרונים מלאים בזיעה, חלקיקים של עור ולכלוך שאי אפשר להסיר עם שואב אבק. ועכשיו לשלב הקנייה, בעת בחירת המזרונים חשוב ביותר לתת תשומת לב לדגם עצמו, יש לשכב על המזרון ולנסות אותו ואף לוודא כי אתם יכולים לקבל אותו לאחר שניסיתם מזרונים לחודש או קצת יותר. רק לאחר שאתם יודעים אפשר להמשיך ולבחור את המזרונים הנכונים.
בסיכום דבר, בחירת מזרונים תהיה קודם כל על פי היצרן, ממי קונים את המזרונים? חשוב לבחור את המזרון מחברה עם שם ומוניטין שהיא לפחות עשר שנים בתחום. כמו כן חשוב לבחור את המזרונים לפי גובה המזרון, הסוג וכן החומרים עצמם.
צריכים מזרנים חדשים? עכשיו כשיש לכם את כל המידע הגיע הזמן להתפנק במה שיגרום לכם לשינה טובה.